Obchodní podmínky firmy Vinotex

Naše zboží je určeno uživatelům starším 18 let.

Daň z přidané hodnoty DPH: ceny jsou uvedeny jak bez, tak včetně DPH.

Ceny jsou pro maloodběr, kontaktujte nás prosím při velkoodběru.

Objednávka se vytvoří tak, že kliknete na políčko koupit a zboží bude automaticky umístěno do nákupního košíku, dále pak postupujte dle dalších pokynů, krok za krokem procesem dokončení objednávky. Potvrzení objednávky obdržíte emailem, při nesrovnalostech nás prosím kontaktujte. Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku v případě, že víno se již nevyrábí, nedodává, je dlouhodobě nedostupné, celková hodnota objednávky je příliš nízká a nebo se výrazně změnila cena.

Ročníky vína v e-shopu uvedeny nejsou, jsou dodávány dle aktuálního dovozu. Ročníky vína vyšších kategorií po individuální domluvě s odběratelem.

Doprava, platba a termín dodání budou řešeny individuálně, dle výše objednávky. Zboží nebude z důvodu zachování kvality vína zasíláno poštou, ani jinými přepravními společnostmi. Plzeň a okolí doprava zdarma.

Pro města mimo Plzeň a okolí je minimální výše objednávky 5000.-Kč bez DPH. Jinak bude nutno účtovat dopravu. Jiná města budou řešeny individuálně.

Skladování vína spotřebitel musí zajistit tak, aby víno nebylo vystaveno extrémním teplotám, taktéž teplotním výkyvům, uložit pokud možno v temné místnosti. Ideální teplota pro uskladnění je ca. 10 stupňů. Víno je přírodní produkt, je to živá hmota, zacházejme tedy podle toho s ním.

Vrácení zboží spotřebitelem je možné v souladu s reklamačním řádem a zákonem 367/2000Sb bez uvedení důvodu do 14 dnů. Zboží musí být vráceno kompletní a v původním stavu, včetně originálních obalů. Zboží ani obal nesmí být jakkoliv poškozeny. Zboží nesmí jevit známky spotřeby, opotřebení či používání.